طراحی انواع سایت

امکانات

طراحی اختصاصی

SEO friendly

آموزش کامل کار با سایت

سه ماه پشتیبانی

پنل مدیریت حرفه‌ای

سیستم یکپارچه اطلاع‌رسانی و یادآوری

امکان پرداخت اقساطی

امکان سفارشی‌سازی بخش‌های مختلف

اسکچ

Sample text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.

وایر فریم

Sample text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.

موکاپ

Sample text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.

چرا طراحی سایت با سئولب؟

طراحی سایت از لحاظ زیبایی و ایجاد قابلیت های جدید همیشه در حال تغییر است. و یک کسب و کار زنده، پویایی را از طریق تغییرات مداوم و به روز رسانی وب سایت سازمان خود نشان می دهد.

اما آیا این همه مسیر است؟ ما در سئولب به پشتوانه سال ها کار با برندهای مختلف و شرکت های بزرگ متوجه شدیم که یکی از مواردی که کارفرما در زمان سفارش یک وب سایت جدید فراموش می کند؛ هسته اصلی وب سایت است که با ساختار و معماری ایجاد شود که اصول سئو در آن پیاده سازی شود و در آینده قابلیت توسعه هم داشته باشد.

در کنار دیزاین زیبا، پیاده سازی قوانین تجربه کاربری، ساخت قابلیت های مورد نیاز کسب و کار، فراموش نکنید که شما پس از طراحی وب سایت در آینده نیاز دارید تا فرایندهای بازاریابی آنلاین را در وب سایت خودتان اجرا کنید که یکی از تاثیرگذارترین آنها سئو است.

از سئولب یک وب سایت سئوفرندلی بخواهید.

ما در سئولب اعتقاد داریم که اگر در زمان طراحی وب سایت یک متخصص سئو در کنار شما قرار داشته باشد، می تواند ساختار سایت را از همان ابتدا با تکیه بر قوانینی که گوگل برای سئوی وب سایت ها اعلام کرده، طراحی کند و هزینه شما را در ادامه فرایند کمتر کند.

با همین نگرش ما در کنار تمام اصول و قواعد استاندار در طراحی یک وب سایت اختصاصی، وب سایتی را از ابتدا به شما تحویل می دهیم که مطابق با اصول سئو و دارای پرفورمنس بالایی باشد.

این یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت در سئولب است که به مشتریان ما کمک کرده تا عملکرد بهتری در گرفتن جایگاه های گوگل به نسبت رقبایشان داشته باشند.

از سئولب یک وب سایت کاملا اختصاصی تحویل بگیرید.

از روز شروع فرایند طراحی وب سایت با ما جلساتی برگزار می شود تا کسب وکار شما به خوبی توسط تیم ما درک شود، نیازهای شما از یک وب سایت شناسایی شود و کاربران شما هم دسته بندی و بررسی شوند.

تمامی این فرایند برای هر وب سایت به صورت کاملا اختصاصی انجام می شود و توسط متخصصین ما دیزاین صفحات و مسیر حرکت یا به اصطلاح سفر مشتری در آن پیاده سازی می شود.

از سئولب بیشتر از استاندارها بخواهید.

اگر شما هم در تبلیغات طراحی وب سایت مواردی مثل طراحی ریسپانسیو، امنیت بالا یا سرعت بالا را دیده اید، باید بدانید که تمامی این موارد با توجه به پیشرفت در زبان های برنامه نویسی و استاندارهایی که در این دانش به وجود آمده است همگی از ملزومات کار است.

شما بدون یک وب سایت ریسپانسیو شانسی برای نمایش وب سایت شرکت خود به مخاطبینی که از طریق موبایل سرچ انجام می دهند ندارید و این در واقع نیمی بیشتر از مخاطبین شماست.

در تمام مسیر همراه شما هستیم.

از زمان مشاوره و برگزاری جلسات اولیه در صورتیکه امکان همکاری و پیاده سازی وب سایت مد نظر شما وجود داشته باشد شما با متخصصان حرفه ای ما در ارتباط خواهید بود تا نیازمندی کسب و کار شما شناسایی شود و بهترین راهکار به شما ارائه شود..

در ادامه متخصص UI که بخش طراحی را به عهده دارد با تسلط بر قوانین تجربه کاربری UX شما را در هم در طراحی زیبا و هم در پیاده سازی مسیر مشتری هدایت می کند.

حتی پس از تحویل گرفتن وب سایت هم تیم سئولب با شما در ارتباط است تا در کنار آموزش کار با یک وب سایت اختصاصی دغدغه های ورود شما به کسب و کار دیجیتال مانند سئو یا تولید محتوا و کانال های دیگر بازاریابی دیجیتال را برطرف کند.

قبل از سفارش وب سایت جدید

بهتر است قبل از شروع این فرایند و درخواست دادن به یک تیم جدید، چند نکته را در نظر بگیرید.

مهم تر از همه این است که شما بهتر از هرکسی مشتریان خودتان را می شناسید و می دانید که به چه بخش هایی در وب سایت نیاز دارند، پس خواسته خود را براساس نیاز مشتری لیست و الویت بندی کنید و در نهایت تیمی پیدا کنید تا مطابق با نیاز شما کار را انجام دهند، نه براساس توانایی ها و نظرات خودشان.

مهم تر این است که قبل از بستن قرارداد طراحی وب سایت، مسیر فرایند ، فازهای اجرایی و زمان بندی انجام هر مرحله را مشخص کنید.

در طول همکاری با تیم طراحی سایت

بعد از بستن یک قرارداد شفاف و مطمئن دنبال ایجاد یک نتیجه باکیفیت باشید. یکی از مهم ترین بخش ها در این مرحله دست پیدا کردن به یک طراحی زیبا و اصولی برای صفحات وب سایت است. هرچقد شما در تعیین اهداف تان دقیق تر باشید، متخصص و طراح می تواند دقیق تر عمل کند.

حتی اگر نمونه هایی نزدیک به آنچه در ذهنتان است دارید به دیزاینر نشان دهید. در این مرحله انتخاب عناصری که کاملا به ویژگی های برند شما ارتباط دارد، مانند: رنگ و فونت و کاراکترهای شخصی به عهده شماست.

پس اگر برند بوک دارید آن را در اختیار تیم طراحی بگذارید و اگر نه، در سازمان خود در مورد موارد مهم تصمیم گیری کنید.

ما در سئولب در هر مرحله از شما تایید می گیریم تا مرحله بعد را شروع کنیم. یکی از عوامل سرعت گرفتن این فرایند این است که شما به سرعت بتوانید تایید یا رد موارد را به ما اطلاع دهید و تغییرات لازم با سرعت انجام شود.

پس از تحویل وب سایت درخواستی

این تازه شروع راه است. شما پس از قرارداد اطلاعات بر روی وب سایت شرکتی یا فروشگاهی خود نیاز دارید تا این وب سایت دیده شود.

به همین دلیل فعالیت های مارکتینگ از جمله سئو اهمیت پیدا می کند. شما باید بتوانید از طریق وب سایتتان بفروشید یا مشتری جذب کنید.

هسته اصلی وب سایتی که از سئولب تحویل گرفته اید، سئوفرندلی است و سایت شما آمادگی دارد تا فرایند سئو را شروع کند. اصلا نگران نباشید تیم ما درکنار شما خواهد بود تا وب سایت خود را تست کنید، مشکلات آن را برطرف کنید و شروع به کار کنید.

همینطور تیم ما در تدوین استراتژی، برنامه ریزی اجرایی و ایجاد محتوای مناسب می تواند شما را همراهی کند.

طراحی بانک اطلاعاتی

Sample text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.

برنامه نویسی بک اند

Sample text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.

افزایش سرعت

Sample text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.

ما در هر قدم کنار شما هستیم

تماس با ما

سوالات متداول

بله بر اساس حجم و طول زمان پروژه این امکان وجود دارد که پرداخت شما در دو مرحله انجام شود.

پس از تحویل سایت به شما تا سه ماه به صورت تمام وقت پشتیبان سایت شما خواهیم بود.

طراحی سایت در سئولب به صورت اختصاصی و تحت فریمورک قدرتمند لاراول انجام می شود. در سیستم اختصاصی بر خلاف سیستم وردپرس، محدودیتی برای امکانات اضافه و سفارشی سازی بخش های مختلف وجود ندارد. علاوه بر این طراحی ساختار سیستم اختصاصی به نحوی انجام شده است که در دراز مدت و زیاد شدن محتوا سایت، دچار کندی و سنگین شدن سایت نشود. همچنین سیستم اختصاصی از امنیت و سرعت بارگزاری بالاتری نسبت به وردپرس برخوردار است.

به هیچ وجه، مزیت اصلی استفاده از خدمات طراحی سایت سئولب این است که در تمامی مراحل کدنویسی سایت اصول سئو رعایت شده و در ایده آل ترین شرایط اجرا میشود. اما همان طور که میدانید فرآیند سئو تنها به بهینه بودن کدنویسی سایت منتهی نمیشود و برای حضور شما در صفحه اول گوگل موارد بسیاری دارای اهمیت است که در این زمینه نیز پس از طراحی سایت سئولب میتواند به شما مشاوره داده و شما را همراهی کند.

درخواست مشاوره